טפטים לחדרי ילדים

טפטים לחדרי ילדים
יש לכם שאלה?
מעוניינים בהצעת מחיר ?
אנא השאירו בבקשה את פרטיכם
ואחד מנציגי המשרד ייצור עמכם קשר בהקדם

כאשר אתה ילד, העולם פתוח בפניך. הדמיון שלך הוא חסר מעצורים, החדר יכול להפוך לחללית, למבצר, לארמון – האפשרויות אינסופיות כאשר מדובר על טפטים לחדרי ילדים,  כשאתה ילד, החדר שלך הוא מקום המפלט שלך. מבלים בו שעות. בין אם מדובר בעשיית שיעורים, משחק עם חברים, משחקים לבד, אפילו צפייה בטלוויזיה. כשם שהעולם של הילד מתפתח במהירות רבה כל כך, כשם שהמוח של הילד פורה ופראי – כך כדאי להתאים גם את עיצוב החדר לעיצוב אופיו של הילד, לאפשר ליצירתיות שלו מרחב נשימה, לתת לשעות המשחק שלו להפוך לחוויה אותנטית לגמרי.
 

כיצד לבחור טפטים לחדר ילדים?


כאשר מעוניינים לבחור טפטים לחדרי ילדים כדאי לקחת בחשבון את החוויה שאנו רוצים להעניק לילד בתוך החדר שלו. ילדים מתפתחים במהירות רבה, לעיתים אנו שוכחים כמה מהר הם לומדים וגדלים. על כן, חשוב להעניק לילד מרחב ולאפשר ליצירתיות שלו לצאת. חדר ילדים המעוצב בצורה נכונה יכול לתרום גם לפיתוח חשיבה של הילד, כמו למשל טפטים לחדרי ילדים שישלבו חידות או שאלות. אין ספק כי האפשרויות רבות ומגוונות, לכן חשוב לקחת בחשבון את רצונותיו של הילד, המטרה שההורים רוצים ליצור, וכמובן מומלץ להתייעץ עם יודעי דבר.
 

טפטים לפי הגיל


חשוב לקחת בחשבון טפטים שיתאימו לגילו של הילד, ובנוסף יתאימו לשינויים כאשר יגדל. יש טפטים שמתאימים לתינוקות, לילדים צעירים, ויש טפטים שיכולים להתאים גם לנערים. ניתן לתת לילד להשתתף בתהליך הבחירה ולשמוע את דעתו. ישנם טפטים שמתאימים לגילאים כלליים, למשל פסים בצבעים כהים לילדים, או לבבות ופרחים לילדות – וישנם גם טפטים המתאימים לגילאים ספציפיים יותר, למשל ילד צעיר יותר יעדיף טפט של ספיידרמן על טפט עם ציורים מופשטים. 
 
לחברתנו מבחר ענק של טפטים לבחירה בחנות הראשמית רח' יהדות קנדה 12 אור יהודה
 
פרפקט פלור  המרכז לעיצוב הבית
 
 
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר Google+ הזכויות שמורות לפרפקט פלור יהדות קנדה 12 א.ת.ח - אור יהודה
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח