פרקטים לחדרי ילדים


מבין כל סוגי הריצוף עליהם ניתן לחשוב, אין ספק שאחד מן המתאימים ביותר עבור חדר הילדים הינו פרקט. הפרקט מקנה אווירה נעימה, חמימה ומשפחתית בחדר, אשר מורגשת כבר כאשר נכנסים אליו. בנוסף לכך, פרקט עץ הוא נעים מאוד למגע, והוא נוטה שלא להתקרר בחורף כמו סוגי רצפות אחרים כך שניתן ללכת עליו בנוחות גם בגרביים. איך ניתן להתאים את הפרקט המתאים ביותר לחדר של הילד שלכם?

עמידות ואיכות

ילדים, כמו ילדים, אוהבים לשחק, לזוז ולקפוץ. לכן, כאשר מתאימים את הפרקט לחדר הילדים, חשוב מאוד לשים דגש על עמידותו של הפרקט בפני שחיקה. כדאי לבחור בסוגי פרקט אשר עמידים במיוחד בפני שחיקה, כמו למשל פרקט בעל ציפוי למינציה אשר מונע נזקים.

יש לציין כי יתרון נוסף של פרקט מסוג זה הינו היותו קל מאוד לניקוי- כך שגם אם הילדים מלכלכים את רצפת החדר, הלכלוך לא יישאר קבוע אלא יירד באמצעות ניקוי פשוט באמצעות חומרים המיועדים לכך (חשוב להקפיד על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים המתאימים לסוג הפרקט שבחרתם).

יש לציין כי על מנת שהפרקט אכן יהיה עמיד בפני שחיקה, כדאי לרכוש אותו אך ורק מחברה מקצועית ובעלת ניסיון ומוניטין בתחום הפרקטים. כך, תוכלו להיות בטוחים שבאפשרותכם להיות שקטים למשך שנים רבות, שכן הפרקט יהיה עמיד למשך תקופה ארוכה ולא ידרוש תחזוקה נוספת לאחר הרכבתו הראשונית.

פרקט עץ כהה
פרקט עץ בהיר
פרקט עץ לחדר ילדים

התאמת פרקט לחדר ילדים
 

עוד קריטריון חשוב בבחירת פרקט עץ הינו העיצוב שלו, והתאמתו אל העיצוב הכולל של החדר. באמצעות הפרקט ניתן לשנות כליל את העיצוב הכולל של חדר הילדים, ואפילו ליצור אשליות של מרחב גדול או קטן מכפי שהוא באמת. אם חדר הילדים קטן יחסית ואתם מעוניינים לשוות לו מראה גדול יותר, כדאי לבחור בפרקט בצבעים בהירים יחסית אשר מקנים אשליה של חדר גדול ומרווח. את הפרקט רצוי לבחור בשעות היום, לאור השמש- כך, ניתן להתרשם מן הצבע האמיתי שלו.

באופן כללי, כדאי לערב את ילדיכם בבחירת הריצוף ולבחור פרקט אשר יקלע הן לטעמם והן לטעמכם.
 

 
פרפקט פלור  המרכז לעיצוב הבית
 
 
בניית אתרים ג'ינט בניית אתרים ג'ינט מפת אתר Google+ הזכויות שמורות לפרפקט פלור יהדות קנדה 12 א.ת.ח - אור יהודה
בניית אתרים - ג'ינט פיתוח